>> home >> zdravotní péče >> NeuroCentrum Clinic Praha >> jak nás najdete

 

NeuroCentrum Clinic Jesenice (od 1.4.2010 / from 1.4.2010)

JAK NÁS NAJDETE / HOW TO FIND US 

NeuroCentrum Clinic Jesenice působí v novém objektu na adrese Říčanská 1177, 252 42 Jesenice u Prahy. Pokud k nám budete cestovat autem, najeďte na silnici 101: Z dálnice D1 ve směru od Prahy do Brna použijte sjezd 10 (Říčany) a na následujícím kruhovém objezdu zvolte první výjezd směr Jesenice, ve směru od Brna do Prahy použijte sjezd 11 (Říčany / Jesenice), na první křižovatce odbočte doprava směr Jesenice a na následujícím kruhovém objezdu zvolte druhý výjezd směr Jesenice. Pokud přijedete do Jesenice po silnici 603 ("Stará Benešovská"), odbočte v centru Jesenice na silnici 101 směr Říčany / Brno (D1). Z hlavní silnice 101 odbočte do ulice Krajní (při jízdě od dálnice D1 odbočte vlevo, použijte první odbočovací pruh za označením obce Jesenice, při jízdě z centra Jesenice odbočte před koncem obce doprava), z ulice Krajní potom zahněte první možnou odbočkou doleva do jednosměrné soukromé cesty a objeďte dům zezadu až uvidíte parkovací stání, která jsou určena pro naše klienty. Můžete zaparkovat na boku budovy (zde je vyhrazené parkovací místo pro invalidy) nebo také zpředu přímo před vchodem do recepce kliniky. Pokud nás budete hledat pomocí navigace, zadejte jako cíl tyto GPS souřadnice: šířka N49°58'09", délka E14°31'45" (nezadávejte jako cíl adresu kliniky, neboť novostavba ještě není zanesena v mapových podkladech a navigace Vás tak může navést chybně). Dostanete se k nám také autobusy pražské integrované veřejné dopravy: ze stanice metra Opatov (trasa C) linkou 326 do zastávky Jesenice, Belnická nebo z železničního nádraží Říčany (u Prahy) linkou 428 do zastávky Jesenice, Mladíkov. Z obou zastávek se vydejte směrem na hlavní silnici 101 a po ní kousek na východ až uvidíte budovu zobrazenou níže. Do centra Jesenice, které je od kliniky vzdálené necelý kilometr, jede mnoho dalších autobusových linek. Přístup do kliniky je zcela bezbariérový. Po příchodu se ohlaste v naší recepci, kterou najdete v levém křídle přízemí budovy. Před první cestou k nám si uložte do svého mobilního telefonu číslo recepce +420 604 265 487 pro případ, že byste zabloudili. Naši pracovníci Vám s nalezením správné cesty kdykoliv ochotně poradí. 

 

s čím Vám pomůžemeposkytované služby │ jak nás najdete │ ordinační dobaobjednáníúhrada za služby │ formuláře ke stažení

 

with what we can help services │ how to find us │ opening hours appointments payment for services │ forms to download 

 

 

Říčanská 1177, 252 42 Jesenice u Prahy

 

29.6.2010: Dobrá zpráva pro klienty NeuroCentrum Clinic: Od 20. září 2010 by se měla výrazně zlepšit dopravní dostupnost naší kliniky v Jesenici u Prahy. Kolem Jesenice totiž povede jihozápadní část pražského okruhu, která propojí plzeňskou dálnici D5 a brněnskou dálnici D1. Ta usnadní příjezd k nám ze západních a jižních Čech, ale zejména uleví provozu na místních komunikacích v našem okolí od tranzitní dopravy. Více informací najdete v článku na serveru iHNed.cz.

 

NeuroCentrum Clinic Praha (do 31.3.2010 / until 31.3.2010)

JAK NÁS NAJDETE / HOW TO FIND US 

NeuroCentrum Clinic Praha působí v 1. patře budovy polikliniky Petřiny (DAM), Stamicova 21, 162 00 Praha 6. Pokud budete k nám cestovat autem, můžete zaparkovat přímo před budovou polikliniky. Dostanete se k nám také pražskou veřejnou dopravou: ze stanice metra Hradčanská (trasa A) tramvajovými linkami 1 nebo 18 nebo ze stanice metra Dejvická (trasa A) tramvajovou linkou 2 směr Petřiny, vystupte na zastávce Vojenská nemocnice, vydejte se po směru jízdy tramvaje a odbočte kolem areálu Ústřední vojenské nemocnice do první ulice doleva, budovu polikliniky uvidíte v úrovni velkého parkoviště. Po příchodu se ohlaste v naší recepci, kterou najdete v budově polikliniky v 1. patře proti výtahu.  

 

s čím Vám pomůžemeposkytované služby │ jak nás najdete │ ordinační dobaobjednáníúhrada za služby │ formuláře ke stažení

 

with what we can help services │ how to find us │ opening hours appointments payment for services │ forms to download